Śledź nas na

Karol Gnat

Karol Gnat

Prezenter i dziennikarz telewizyjny, ex- radiowiec.

Z mediami związany od 12 lat. Gospodarz programów informacyjnych. Uwielbia ludzi i pracę w zespole. Konferansjer i lektor. Newsy, wydarzenia, koncerty, programy „na żywo” - bez tego nie wyobraża sobie życia zawodowego.

Niedoszły doktor nauk humanistycznych. Historyk z wykształcenia. Z szacunku do przeszłości z nadzieją patrzy w przyszłość.

Zodiakalny rak. Gaduła. Niespełniony kabareciarz. Kucharz amator. Zawzięty grzybiarz. Miłośnik autobusów. Początkujący biegacz. Zaawansowany narciarz. Chcę na snowboard, wake’a i longboard. Fan Prince’a, Lennego Kravitza, Red Hot Chilli Peppers... i wszystkiego co ma w sobie czarny groove!

Prywatnie mąż cudownej żony i ojciec dwóch wspaniałych córek - 2,5-letniej Zosi i 4,5-letniej Hani. Dobry Człowiek… ;-)