Śledź nas na

O nas

Spot
25 lat Panoramy

„Panorama” na antenie TVP 2 jest od 30 marca 1987 roku i na początku nosiła nazwę „Panorama Dnia”.

Program był prowadzony przez dwóch prezenterów, którzy na zmianę, przekazywali najważniejsze informacje mijającego dnia.

„Panorama”, to niezwykłe osobowości, które tworzą historię nie tylko naszego programu informacyjnego ale polskiej telewizji. Gospodarzami programu byli m.in. Krystyna Czubówna, Danuta Dobrzyńska, Ewa Godlewska-Jeneralska, Bożena Targosz, Dorota Warakomska, Małgorzata Ziętkiewicz, Iwona Kutyna, Andrzej Turski, Grzegorz Kozak, Jarosław Kulczycki, Dariusz Łukawski, Sławomir Zieliński, Krzysztof Ziemiec i wielu, wielu innych wspaniałych dziennikarzy.

„Zawsze po stronie widza”, to dewiza Panoramy. Symbolem programu, od samego początku, jest kula ziemska, obecna we wszystkich czołówkach programu. Nie tylko informacja ale dokładna i ciekawa analiza tego co dzieje się w Polsce i na świecie – właśnie tym wyróżnia się nasz program.

Panorama nigdy nie powstałaby gdyby nie operatorzy, montażyści, graficy, realizatorzy, wizażyści i dziesiątki innych osób, którzy z nami pracują. Niewidoczni na antenie ale efekt ich pracy widoczny jest codziennie.